رشد قیمت دلار و یورو امروز متوقف شد/ سکه یک میلیون و ۲۲۳ هزار تومان+جدول
شهریور 6, 1396
خرید کتب خطی شیعه توسط کنسولگری انگلیس
شهریور 7, 1396

پرایدفروشی در دقیقه ۹۰

رضا تقی زاده با بیان اینکه پراید یکی از محصولات پرتقاضای بازار بوده که از سال ٧٢ در ایران عرضه و از سال ٨٩ با تغییر پلت فرم روبه رو شده است، اظهار داشت: امروز هنوز این خودرو متقاضی خود را در بازار دارد به همین دلیل در آخرین طرح فروش این محصول مردم می توانند با یک کد ملی خرید خود را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر تولیدات پراید تا آذرماه خریداری شده است، افزود: هنوز تولید هر پراید سه تا چهار میلیون تومان زیان برای سایپا دارد؛ چراکه قیمت را شورای رقابت تعیین می کند.

مدیر فروش سایپا اضافه کرد: در طرح فروش پایانی پراید که از فردا آغاز می‌شود برای نماینده ها محدودیت هایی را به وجود آورده‌ایم. در این میان دو سال گارانتی و ده سال تامین قطعات را هم انجام می‌دهیم.

تقی زاده در خصوص جایگزین پراید نیز به ارائه توضیحاتی پرداخت و گفت: فروش همه خانواده پراید از جمله وانت پراید نیز متوقف خواهد شد؛ اما نزدیک ترین پلت فرم برای جایگزینی پراید گروه تیبا است که قیمت کمتری خواهد داشت.

تقی زاده با اشاره به بخشنامه جدید بانک مرکزی در خصوص نرخ سود بانکی و توقف طرح های ویژه خودروسازان با نرخ سود بالاتر از مصوب، افزود: با بانک مرکزی به توافق رسیده‌ایم تا حداکثر سود مشارکتی فروش خودروسازان سه درصد بالاتر از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *