پروانه استاندارد ۱۲ فراورده غذایی در تهران باطل شد+ اسامی
شهریور 22, 1396
بی‌تجربگی عراقچی در معاونت ارزی، کامیاب را مجبور به اظهار نظر درباره گرانی دلار کرد!/ آیا برادرزاده معاون وزیر خارجه بر امورات ارزی تسلط ندارد؟
شهریور 22, 1396
اخبار نفتی:

نفت ایران ۱۳ دلار گران شد

 اوپک در جدیدترین گزارش اعلام کرد، متوسط قیمت هر بشکه نفت سنگین ایران در ماه آگوست ۲۰۱۷ (مرداد ۹۶) با ۲ دلار و ۶۹ سنت افزایش نسبت به ماه پیش از آن ۴۸.۷۰ دلار معامله شده است.

بر اساس این گزارش، هر بشکه نفت سنگین ایران در ماه جولای ۴۶.۰۱ دلار به فروش رسیده بود.

بر اساس گزارش ماهانه اوپک، قیمت تمامی انواع نفت‌های اوپک در این ماه افزایش یافته است که بیشترین افزایش همانند ماه گذشته به نفت آنگولا تعلق دارد.

متوسط قیمت نفت ایران تا ماه آگوست ۲۰۱۶ برابر با ۳۶.۶۰ دلار به ازای هر بشکه بوده و متوسط قیمت نفت ایران تا آگوست ۲۰۱۷ برابر با ۴۹.۲۷ دلار به ازای هر بشکه برآورد شده است. به این ترتیب نفت ایران در ۸ ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲.۶۷ دلار افزایش قیمت داشته است.

نفت ایران در سال ۲۰۱۵ معادل ۴۸.۸۰ دلار در هر بشکه فروخته شده است.

متوسط قیمت سبد نفتی اوپک در ماه جولای با ۲ دلار و ۶۷ سنت افزایش نسبت به ماه قبل از آن به ۴۹.۶۰ دلار در هر بشکه رسیده است. این رقم برای سبد نفتی اوپک در ماه جولای ۴۶.۹۳ دلار در هر بشکه بوده است.

متوسط قیمت نفت عربستان نیز با ۲ دلار و ۵۱ سنت افزایش ۴۹.۶۳ دلار در هر بشکه فروخته شد.

هر بشکه نفت برنت دریای شمال نیز به طور متوسط در این ماه ۵۱.۶۶ دلار به فروش رفته است که افزایش ۳.۱۵ دلاری نسبت به ماه گذشته را نشان می‌دهد و هر بشکه نفت خام آمریکا با ۱.۳۶ دلار افزایش ۴۸.۰۳ دلار معامله شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *