معاون بازاریابی و فروش سایپا:
تقسیم سود سهام عدالت به دور از چشم نمایندگان مجلس
شهریور 28, 1396
درآمدهای نفتی ایران از مرز ۲۳ میلیارد دلار گذشت
شهریور 28, 1396

۷۵۰۰ نفر استپ وی خریدند/امکان انصراف هست نه انتقال

معاون بازاریابی و فروش سایپا با بیان اینکه افرادی که موفق به پیش خرید استپ وی شده اما از خرید خود منصرف شده‌اند فقط می‌توانند به شرکت مراجعه و مبلغ واریزی را دریافت کنند، گفت: در پیش فروش جدید این محصول ۷ هزار و ۵۰۰ نفر موفق به خرید شده‌اند.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 رضا تقی زاده  با تأکید بر اینکه حواله‌های خودروی استپ وی به هیچ عنوان قابل فروش نیست، اظهار داشت: افرادی که موفق به پیش خرید استپ وی شده اما از خرید خود منصرف شده‌اند فقط می‌توانند به شرکت مراجعه و مبلغ واریزی را دریافت کنند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا با بیان اینکه در روز پیش فروش استپ وی ۷ هزار و ۵۰۰ نفر موفق به ثبت نام شده‌اند، افزود: شرکت در آینده تمام تلاش خود را می‌کند تا قیمت این خودرو را کاهش داده و بازار عرضه و تقاضای این محصول را متعادل نمایند.

وی تصریح کرد: عواقب هرگونه خرید و فروش حواله ساندرو استپ وی متوجه فروشندگان و خریداران است. البته نمایندگی‌های سایپا حق مشارکت در نقل و انتقال حواله های صادر شده را ندارند و در صورت مشاهده هرگونه خرید و فروش، با نمایندگی های متخلف برخورد خواهد شد.

به گزارش تسنیم، انتشار آگهی برخی از نمایندگی ها و افراد در فروش حواله استپ وی در فضای مجازی باعث شد تا سایپا با انتشار بخشنامه‌ای  تأکید کند که با نمایندگی‌های متخلف برخورد کرده و امکان صلح حواله های ساندرو استپ وی هم وجود ندارد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *